Uudised

E-POOD on nüüd avatud!

Nüüd saab osta ELC mänguasju kiirelt ja mugavalt -...

Meeskond

Regina Velberg
Baltikumi tegevjuht
regina@elctoys.ee

Kaia Karu
Juhatuse liige
kaia@elctoys.ee

Ines Karu-Salo
Baltikumi turundusjuht / Juhatuse liige
ines@elctoys.ee

Elisa Järvsalu
Turundus- ja müügiassistent
elisa@mothercare.ee

Margareth Birk
Baltikumi kategooriajuht
margareth@mothercare.ee

Ene Andla
Ostuassistent
ene@mothercare.ee

Leila Taal
Pearaamatupidaja
leila@mothercare.ee

Ilona Sieger
Kaupade liikumise koordinaator
ladu@mothercare.ee

Diana Loit
Rocca Al Mare kaupluse juhataja
diana@mothercare.ee